You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ładowanie...

To właśnie my

CNC ERMAKSAN HVR 3100-10

Hydrauliczne nożyce gilotynowe z serii CNC HVR to najlepiej doposażona seria maszyn do cięcia w cyklu produkcyjnym i średnio-produkcyjnym.

CNC UP TEC V-SHEAR 3106

Hydrauliczne nożyce gilotynowe Seria V-Shear zapewniają maksymalną precyzję cięcia, co minimalizuje ryzyko wystąpienia niedociągnięć i błędów obróbki.

PTX 346 CTSA 60/60

Wysoka jakość wykonania sprawia że przecinarki PTX serii X4 są idealnym rozwiązaniem dla średnich i dużych firm branży konstrukcji stalowych.

GEKA HYDRACROP 55A

Urządzenia wyposażone są w 5 stacji roboczych sterowanych za pomocą dwóch cylindrów hydraulicznych, przygotowanych do wykrawania otworów o dowolnym kształcie (okrągłym, fasolowym, kwadratowym, prostokątnym itp.), cięcia płaskowników, kątowników, prętów okrągłych i kwadratowych, cięcia kształtowników C, H, T, wycinania naroży w blachach, płaskownikach, kątownikach itp.

CNC Thermal Dynamics 4000x2000

Wypalarka plazmowa do cięcia plazmowego blach to doskonałe urządzenie produkcyjne służące do optymalizacji przebiegu pracy i redukcji kosztów oraz zwiększenia precyzyjności cięcia.

CNC Cut Tech SD11 3000x2000

Wypalarka plazmowa do cięcia plazmowego blach to doskonałe urządzenie produkcyjne służące do optymalizacji przebiegu pracy i redukcji kosztów oraz zwiększenia precyzyjności cięcia.

CNC ERMAKSAN POWER BEND 4100 - 320 T

Power Bend Falcon to prasa do produkcji w średnich i dużych ilościach, zderzak dwuosiowy pozwala na szybsze i sprawniejsze wykonywanie gięcia.

CNC ERMAK CNC HAP 2160 - 60 T

Prasa oparta na podzespołach renomowanych eurepejskich producentów. Ciężka i stabilna konstrukcja ramy dla zapewnienia precyzyjnej pracy.

CNC SCHRODER Group PowerBend Professional 2500/4,0

aginarka krawędziowa prod Schroeder Group typ 2500/4.0. Sterowanie CNC, Długość robocza gięcia 2500 mm, grubość obrabianej blachy 4 mm.

21 wykwalifikowanych spawaczy

Nowoczesne, oddane do użytku w 2023 roku spawalnie.

Spawanie zrobotyzowane

Na wyposażeniu firmy znajdują się 2 stanowiska zrobotyzowane o zasięgu 2,5 m.

Sciteex PC-BL 1064 - 10 m.

Komora śrutownicza przeznaczona do realizacji mechanicznego procesu przygotowania powierzchni za pomocą obróbki strumieniowo-ściernej

Komora malowania duża

Firma wyposażona jest w 2 komory lakiernicze o różnych rozmiarach

Komora malowania mała

Firma wyposażona jest w 2 komory lakiernicze o różnych rozmiarach

Przedstawiamy Naszą Historię w Obrazach

Zapraszamy Cię do odkrycia naszej firmy w zupełnie nowy sposób. Nasza galeria zdjęć to podróż przez lata naszej działalności. Znajdziesz tu zarówno chwile pracy, jak i chwile relaksu naszych pracowników. To miejsce, w którym prezentujemy naszą codzienną rzeczywistość i wszystkie wyjątkowe momenty, które tworzą naszą firmową historię.

Handlowe Sukcesy w Kadrach

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy naszą fascynującą podróż przez świat handlu. To miejsce, gdzie możesz przyjrzeć się bliżej naszym relacjom z klientami, naszym produktom i dynamicznym działaniom w dziedzinie handlu.